Bijzonder comité sociale dienst

De OCMW-raad heeft naast het vast bureau nog een tweede uitvoerend orgaan, namelijk het bijzonder comité voor de sociale dienst. Het comité is bevoegd voor de steunverlening in individuele dossiers over maatschappelijke dienstverlening en maatschappelijke integratie.

De vergaderingen van het Bijzonder Comité zijn niet openbaar.

 

Torfs Willy – voorzitter (Eenheid-N-VA)

Heikant 13

willy.torfs@herenthout.be

 

 

 

Gevers Wendy (Eenheid-N-VA)

Kwade straat 23

wendy.gevers@herenthout.be

 

 

 

Maeschaelck Lies (S.A.M.E.N.)

Kloosterstraat 44

lies.maeschaelck@herenthout.be

 

 

 

Snyers Paul (CD&V)

Berkenstraat 8

paul.snyers@herenthout.be

 

 

 

Van den Broeck Evi (Eenheid-N-VA)

Uilenberg 40

evi.van.den.broeck@herenthout.be

 

 

 

Van Looy Anja  (GBL) (niet op de groepsfoto)

Heikant 226

anja.van.looy@herenthout.be

 

 

 

Van Looy Wim (GBL)

Keulemansstraat 21

wim.van.looy@herenthout.be

 


© 2018 Herenthout | KBO 0207.502.004 |Privacy | Contact