Gemeenteraad / OCMW-raad

De gemeenteraad bepaalt het beleid van de gemeente. Concreet houdt dit in:

  • vaststellen gemeentelijke reglementen
  • vaststellen budget
  • personeelsorganisatie

De OCMW-raad regelt alles wat tot de bevoegdheid van het OCMW behoort. Concreet houdt dit in:

  • vaststellen OCMW-reglementen
  • vaststellen budget
  • personeelsformatie

De gemeenteraadsleden zijn van rechtswege ook de leden van de raad voor maatschappelijk welzijn.

De vergaderingen van de gemeente- en OCMW-raad zijn in principe openbaar, tenzij de behandelde punten de persoonlijke levenssfeer raken.

 

Cambré Hugo (Eenheid-N-VA)

de Merodestraat 55

hugo.cambre@herenthout.be

 

 

 

Dom Herman (GBL)

Langstraat 6a

herman.dom@herenthout.be

 

 

 

Eykens Kathleen (GBL)

Heikant 29

kathleen.eykens@herenthout.be

 

 

 

Gabriëls Sophie (GBL)

Vlakke Velden 2a

sophie.gabriels@herenthout.be

 

 

 

Helsen Chantal (CD&V)

Schoetersstraat 19

chantal.helsen@herenthout.be

 

 

 

Helsen Maurice (CD&V)

Ten Venne 23

maurice.helsen@herenthout.be

 

 

 

Heremans Patrick (GBL)

Kloosterstraat 52

patrick.heremans@herenthout.be

 

 

 

Heylen Hilde (Eenheid-N-VA)

Koestraat 67/101

hilde.heylen@herenthout.be

 

 

 

Kerkhofs Freddy (S.A.M.E.N.)

Keulemansstraat 47

freddy.kerkhofs@herenthout.be

 

 

 

Ledegen Machteld (Eenheid-N-VA)

Jodenstraat 30

machteld.ledegen@herenthout.be

 

 

 

Ooms Sander (Eenheid-N-VA)

Kempenlaan 7

sander.ooms@herenthout.be

 

 

 

Raeymaekers Stijn (Eenheid-N-VA)

Uilenberg 23a

stijn.raeymaekers@herenthout.be

 

 

 

Torfs Willy (Eenheid-N-VA)

Heikant 13

willy.torfs@herenthout.be

 

 

 

Van Dyck Gert (GBL)

Jodenstraat 48

gert.van.dyck@herenthout.be

 

 

 

Van Dyck Jan (S.A.M.E.N.)

Leibeeklaan 13

jan.van.dyck@herenthout.be

 

 

 

Van Thielen Wim (CD&V)

Ten Venne 7

wim.van.thielen@herenthout.be

 

 

 

Verstrepen Paul (Eenheid-N-VA)

Itegemse Steenweg 26

paul.verstrepen@herenthout.be

 

 

 

Vrins Stefanie (Eenheid-N-VA)

Koestraat 85

stefanie.vrins@herenthout.be

 

 

 

Willems Ann (GBL)

Doornstraat 15

ann.willems@herenthout.be

 

 


© 2018 Herenthout | KBO 0207.502.004 |Privacy | Contact