Diensten

Communicatie
Communicatieambtenaar Martine Lauwen martine.lauwen@herenthout.be

 

Financiƫle dienst
Financieel beheerder Ann Wiemeersch ann.wiemeersch@herenthout.be
Boekhoudster gemeente Nancy Elemans nancy.elemans@herenthout.be
Boekhoudster OCMW Vicky Schaevers vicky.schaevers@herenthout.be

 

ICT
ICT-verantwoordelijke Rob Beirens rob.beirens@herenthout.be

 

Loket Bouwen & Wonen
Onthaalbediende Anne Vermeerbergen bouwen.wonen@herenthout.be
Diensthoofd Chris De Winter chris.de.winter@herenthout.be
Bouwdienst Chantal De Laet chantal.de.laet@herenthout.be
Milieudienst Sofie Poelmans sofie.poelmans@herenthout.be
Huisvesting Guy Dens guy.dens@herenthout.be
Technische dienst Carine Van Tendeloo carine.van.tendeloo@herenthout.be
Werkleider Geert Van Gestel geert.vangestel@herenthout.be

 

Loket Kids & Co
Onthaalbediende Pascale Verkammen kids.co@herenthout.be
Diensthoofd Els Alen els.alen@herenthout.be
Opvoedingsondersteuning Winnie Croonenborghs winnie.croonenborghs@herenthout.be
Maatschappelijk werker An Loos sociale.dienst@herenthout.be

 

Loket Leven & Ondernemen
Onthaalbediende Christel Dooms leven.ondernemen@herenthout.be
Diensthoofd & lokale economie Ludo Bouwen ludo.bouwen@herenthout.be
Bevolking & vreemdelingenzaken Mit Bierinckx mit.bierinckx@herenthout.be
Burgerlijke stand Luc De Schutter luc.de.schutter@herenthout.be
Rijbewijzen & reispassen Guy Dresselaers guy.dresselaers@herenthout.be

 

Loket Sociale Dienst
Onthaalbediende Anke Hardies sociale.dienst@herenthout.be
Diensthoofd Inge Mampaey sociale.dienst@herenthout.be
Maatschappelijk werkers Jill Geeraerts sociale.dienst@herenthout.be
An Loos sociale.dienst@herenthout.be
Tina Michiels sociale.dienst@herenthout.be
Lisa Peeters sociale.dienst@herenthout.be
Els Thijs sociale.dienst@herenthout.be

 

Loket Vrije Tijd
Onthaalbediende, toerisme Maria Verstrepen maria.verstrepen@herenthout.be
Diensthoofd, cultuur Stijn Schroven stijn.schroven@herenthout.be
Jeugddienst Julie Van Orshaegen julie.van.orshaegen@herenthout.be
Sportdienst Hippolyt Adriaenssen hippolyt.adriaenssen@herenthout.be
Bibliotheek Joris Peeters joris.peeters@herenthout.be

 

Loket Zorg & Gezondheid
Onthaalbediende Christel De Kepper zorg.gezondheid@herenthout.be
Diensthoofd, thuisdiensten Liesbeth Van Rompaey liesbeth.van.rompaey@herenthout.be
Maatschappelijk werker Christel Van Rutten zorg.gezondheid@herenthout.be
Gezinszorg Birgit De Cnodder birgit.decnodder@iok.be
Centrumleidster Isabelle Bogemans isabelle.bogemans@herenthout.be
Animator Annick De Ceulaer annick.de.ceulaer@herenthout.be

 

Personeelsdienst
Personeelsverantwoordelijke gemeente Greet Marinus greet.marinus@herenthout.be
Personeelsverantwoordelijke OCMW Nathalie Verbeeck nathalie.verbeeck@herenthout.be

 

Secretariaat
Secretaris gemeente & OCMW Annick Van Leemput annick.van.leemput@herenthout.be
Medewerker secretariaat Nathalie Van Herck nathalie.van.herck@herenthout.be
Administratief coƶrdinator OCMW Vicky Verbeeck vicky.verbeeck@herenthout.be

 


© 2017 Herenthout | Privacy | Contact