Diensten

DIENSTVERLENING
Burgerzaken leven.ondernemen@herenthout.be
Communicatie communicatie@herenthout.be
Onthaal info@herenthout.be

 

FINANCIËN
Financiële Dienst financien@herenthout.be

 

INTERNE WERKING
ICT ict@herenthout.be
Personeelsdienst personeelsdienst@herenthout.be

 

OMGEVING
GIS – Handhaving – Huisvesting – Mobiliteit – Stedenbouw bouwen.wonen@herenthout.be
Lokale Economie lokale.economie@herenthout.be
Milieu – Duurzaamheid milieudienst@herenthout.be 

 

ONDERWIJS
Gemeentelijk Onderwijs klim-op@herenthout.be
Muziekacademie secretariaat.academie@klimopherenthout.be

 

TECHNISCHE DIENSTVERLENING
Groenbeheer – Patrimonium – Wegen werkleider@herenthout.be
Schoonmaak schoonmaak@herenthout.be

 

VRIJE TIJD
Bibliotheek bibliotheek@herenthout.be
Cultuur cultuur@herenthout.be
Huis van het Kind – Opvoedingsondersteuning – Buitenschoolse Kinderopvang huisvanhetkind@herenthout.be
Jeugd jeugd@herenthout.be
Sport sport@herenthout.be
Toerisme toerisme@herenthout.be

 

WELZIJN & ZORG
Assistentiewoningen – Gezondheid – Lokaal Dienstencentrum – Poetsdienst Thuiszorg zorg.gezondheid@herenthout.be
Sociale Dienst sociale.dienst@herenthout.be

 

Organogram van de verschillende diensten van Lokaal Bestuur Herenthout.


© 2018 Herenthout | KBO 0207.502.004 |Privacy | Contact