Spanframes langs de invalswegen
Langs de invalswegen van de gemeente zijn frames opgesteld waar banners op bevestigd kunnen worden om gemeentelijke activiteiten aan te kondigen, alsook niet-commerciƫle activiteiten door Herenthoutse verenigingen en organisaties.
De zeven locaties van de frames zijn:
- Bouwelse Steenweg
- Bevelse Steenweg
- Itegemse Steenweg
- Herentalse Steenweg
- Wiekevorstse Steenweg
- Nijlense Steenweg
- Doornstraat
Herenthoutse verenigingen en organisaties kunnen aanvragen om een banner aan te brengen voor maximaal 4 weken. De banners moeten 220 cm breed en 75 cm hoog zijn en voorzien zijn van minimaal 14 en maximaal 24 ringen.
Vraag het ophangen van de banners minimaal 2 weken voor je gewenste periode aan via het digitaal loket (inloggen is verplicht). Het volledige reglement vind je onderaan.
Digitaal infobord
Om je activiteit op het digitaal informatiebord op de Markt in het centrum te mogen publiceren, moet deze voldoen aan de volgende voorwaarden:
- Georganiseerd worden door Herenthoutse verenigingen;
- Voor iedereen toegankelijk zijn;
- Geen betrekking hebben op politieke doeleinden;
- Geen betrekking hebben op private commerciƫle doeleinden;
- Gepubliceerd zijn in de UiT-databank
Als je een afbeelding op maat wil maken, gebruik je de resolutie 450x240 pixels. Heb je een bestaande affiche, dan passen we deze aan voor het infobord.
Vraag het publiceren van je activiteit aan via het digitaal loket. Het volledige reglement vind je onderaan.
