Sportverenigingen

Inhoud

An Jin Ryu Mei (ju-jitsu)

Fred Horemans – T 014 26 26 29 of 0473 42 59 20 – info@jujutsu.be

De Netespurters (DNS)

Roel Van Caeyzeele – T 0494 49 40 87 – roelvc1@hotmail.com

De Witkop

Johan Van Herck – T 014 51 37 04 – johan.vanherck@sintlambertus.be

FC Fiat

Jef Vervoort – T 0479 41 52 95 – jefeninne@gmail.com

FC Lindau vzw

Freddy Vermunicht – T 014 50 18 74 – 0473 97 26 92 – patrikvervloet@gmail.com

Funakoshi Karate Style Belgium vzw

Rigo Smidts – T 0496 05 08 01 – rigosmidts@gmail.com – www.everyoneweb.com/funakoshikaratestylebelgiumvzw

G-judo Mori-No-Otoko

Julien Michielsen – T 0474 96 06 98 – jmichielsen@hotmail.com

Herenthoutse Atletiekclub

Bart Van Caeyzeele – T 0497 34 52 79 – bart.vancaeyzeele@herenthoutseac.be – www.herenthoutseac.be

Herenthoutse Wieler- en Supportersclub vzw

Luc Janssens – T 0498 51 42 34 – luc.janssens-vercammen@telenet.be – www.facebook.com/hwscvzw

Hondenclub Sint-Bavo vzw

Julien Geeraerts – secretariaat@bavootje.be – www.bavootje.be

Jeugd KFC Herenthout

Peter Horemans – T 014 50 13 39 – 0497 54 45 02 – kfcherenthout@hotmail.com – jeugdkfcherenthout@hotmail.com – www.kfcherenthout.be

Judoclub Herenthout

Raf Heylen – raf@judoclubherenthout.be – www.judoclubherenthout.be

KFC Diamantschijf

Nick Van den Schoor – 0497 88 34 92 – nick.van.den.schoor@telenet.be – www.fcdiamantschijf.be

KFC Herenthout

Peter Horemans – T 014 50 13 39 – 0497 54 45 02 – kfcherenthout@hotmail.com – www.kfcherenthout.be

Koninklijke Handboogmaatschappij De Eendracht Herenthout vzw

Bart Geeraerts – T 0476 25 19 97 – deh.herenthout@proximus.be – www.facebook.com/DEHerenthout

LRV Herenthout

Jef Mariën – T 014 51 73 55 – marien.jef@skynet.be

M.G.C. ’t Kapelleke

Denise Peeters – T 014 51 24 60 – 0497 18 59 42 – denisepeeters@telenet.be

Muses in Motion (MiM)

Muses in Motion biedt een kwaliteitsvolle opleiding aan dansers van diverse leeftijden en niveaus. Naast de gewone danslessen heeft MiM ook wedstrijdteams en bieden ze muzieklessen aan in de vorm van een muziekband.

Sanne Dillen – T 0497 80 17 02 – info@musesinmotion.com – www.musesinmotion.com

Red Devils De Lux

Nick Van Den Schoor – T 0497 88 34 92 – reddevilsdelux240@gmail.com

SUST Kempenlaan

Theo Verhaegen – T 014 51 19 29 – www.kempenlaan.be

Taichi Tao Herenthout

Herwin Aerts – T 0477 56 21 29  – Herwinhapkido@hotmail.com

Chinese bewegingsleer die is gebaseerd op ontspanning van lichaam en geest. De Tao-oefeningen hebben een gunstige invloed op het voorkomen van stress en zorgen voor een betere bloedcirculatie en houding.

TC De Bergen

Jurgen Snyers – T 0497 53 52 79 – stevensnyers@gmail.com

Toeristenclub Looza Boys – TCLB

Marcel Verhaegen – ludo.bouwen@telenet.be

Turn, Dans en Rope Skipping ‘Blijf Jong’ vzw

Kom drie proeflessen volgen en schrijf je in bij de turn-, dans- en rope skippingroepen. Proef van ons aanbod op de jaarlijkse Doe-mee-dag. Samen met vele andere activiteiten is het steeds een boeiend jaar.

Marc Van Kerckhoven – T 0478 39 56 64 – marc-vankerckhoven@skynet.be – www.turnkringblijfjong.be

Dirk Houben – info@turnkringblijfjong.be

Veteranen KFC  Herenthout

Ludo Van Looy – T 014 51 68 38 – 0473 86 80 11 – ludo.van.looy@yucom.be

Visclub Moed en Volharding

Roger Heyns – T 014 51 33 77 – viviane.rijnders@gmail.com

Volleybalclub Herenthout (VC Herenthout)

Patrick Verheyen – T 0473 75 58 89 – patrick-verheyen@skynet.be – www.vcherenthout.be

WTC Molenhuis

Ludo Smits – T 014 51 42 92 – 0498 10 42 14 – raf.smits@pandora.be – www.wtcmolenhuis.be

Naar top