Verenigingen

Cultuurverenigingen Sportverenigingen Jeugdverenigingen Welzijnsverenigingen

Cultuurverenigingen

Allied Veterans MC Belgium

Patrick Pilaeis – T 0477 52 63 71 – info@alliedveteransmc.bewww.alliedveteransmc.be

Atelier Matsijs

Josée Liekens – T 014 21 78 46 – josee.liekens@scarlet.be

Beweging.net

Ann Vanveldhoven – ann.vanveldhoven@telenet.be

De Nieuwe Schakel

Eddy Verschueren – T 014 51 65 17 – everschueren@telenet.bewww.denieuweschakel.be

De Wimpe

René Meylemans – T 0477 81 42 12 – renemeylemans@hotmail.comwww.dewimpe.be

El Mismo

Winny De Greef – winnydg@live.bewww.elmismo.be

Femma

Rosa Ooms – T 014 51 28 45 of 0496 65 38 44 – rosa.ooms@gmail.com

Gemeenschapsonderwijs ’t Klavertje

Kristina De Peuter – T 0477 46 78 50 – kristina_de_peuter@hotmail.comwww.bsklavertje.be

Gemeenteschool Klim-op

Liesbeth Briers – T 014 50 13 39 – klim-op@herenthout.bewww.klimopherenthout.be

Gezinsbond

Iedere maand staat er minstens één activiteit op ons programma. Daarnaast geniet je als lid van heel wat kortingen en voordelen. Neem een kijkje op onze website en aarzel niet om contact op te nemen.

Kathleen Celis – T 014 51 96 16 – voorzitter@gezinsbondherenthout.bewww.gezinsbondherenthout.be

Gilde van Peer Stoet

Jozef Raeymaekers – T 0499 17 03 51 – jozef.raeymaekers@telenet.be

Heemkring Sandelyn vzw

Greta Van Houdt – T 0496 73 53 89 – greta.vanhoudt@hotmail.com

Herenthout FM

Martin Lieckens – T 0495 36 57 57 – studio@herenthoutfm.bemartin.lieckens@telenet.bewww.herenthoutfm.be

Hooifeestencomité vzw

Sander Ooms – T 0494 78 56 08 – sanderooms@yahoo.comwww.clamotterock.be

Imitato

Stefan Laenen – T 0495 69 78 06 – stefan.laenen@telenet.be

Jubilé

Benny Meulemans – T 0499 10 00 75 – meulemansben@hotmail.comwww.jubile-herenthout.be

K.V.L.V. Herenthout

Maria Vervoort – T 014 51 51 41

Karnavalvereniging Peer Stoet

Rudi Dieltjens – T 0496 66 37 23 – www.peerstoet.be

Koninklijk koor Sint-Lutgardis

Leo Versweyveld – T 014 51 53 69 – 0475 75 16 93 – leo.versweyveld@telenet.bewww.sintlutgardiskoor.be

Koninklijke Fanfare Sint-Pieter

Pauwel Janssens – T 014 50 24 00 – pjri01@scarlet.bewww.kfsintpieter.be

Kunstkring Toreke ‘Beeldende Kunsten’

Clara Janssens – T 014 51 26 57 – janssensclara@hotmail.com

Kunstkring Toreke ‘Fotografie’

Don Dieltjens – T 0476 47 14 84 – don.dieltjens@telenet.bewww.torekefoto.be

KVG

Walter Horemans – T 014 51 56 91 – wally.horemans@pandora.be

Landelijke Gilde Herenthout

De Landelijke Gilde met 19 bestuursleden organiseert een brede waaier van culturele, sociale, familiale en sportieve activiteiten. Wil je meer weten, bezoek dan onze website: http://herenthout.landelijkegilden.be/Wiezijnwe

Marc Beirinckx – T 014 51 75 74 – 0496 66 37 15 – marc.beirinckx@faber.kuleuven.bewww.lg-herenthout.net

Middenstand Herenthout

Herman Dillen – T 014 50 14 73 – juwelierherman@pandora.bewww.2270.be

MinC

Werner Smits – T 0499 15 59 39 – info@minc.bewww.minc.be

Muses in Motion (MiM)

Muses in Motion biedt een kwaliteitsvolle opleiding aan dansers van diverse leeftijden en niveaus. Naast de gewone danslessen heeft MiM ook wedstrijdteams en bieden ze muzieklessen aan in de vorm van een muziekband!

Sanne Dillen – T 0497 80 17 02 – info@musesinmotion.comwww.musesinmotion.com

Natuurpunt Nete & Aa

Mieke De Wit – T 014 51 40 41 – info@vocneteland.be

OKRA Herenthout

Lieve Kellens – T 014 51 85 69 – okra.herenthout@gmail.com

Openbare bibliotheek

Aloïs Van Bael – T 014 51 51 91 – alois.vanbael@kaneka.com

Oudercomité VLS De Luchtballon

Jo Witvrouwen – T 0496 56 93 73 – stud_wh@hotmail.com

Ouderkring gemeenteschool Klim-op

Wouter De Ridder – T 0496 41 79 23 – wouter.de.ridder@telenet.be

Pieter en Pauluskoor

Francine Bruyninckx – T 014 51 28 97

Postkaartenclub Herenthout

Jan Helsen – T 014 51 57 02 – 0497 83 14 84 – jannekehelsen@telenet.be

Sint-Ceciliakoor (kerkkoor)

We zijn een mannenkoor dat iedere zondag de hoogmis zingt met Vlaamse liederen. Op feestdagen ook Latijnse en gregoriaanse gezangen. We repeteren iedere vrijdag van 20.00 tot 21.30 uur in de kerk. Welkom!

Raf Waeyaert – T 0494 78 02 93 – raf.waeyaert@gmail.com

Toneelkring Crescendo

Martine Heylen – T 014 50 13 45 – martine_heylen@live.becrescendo.herenthout@skynet.be

VLS ‘De Luchtballon’

Lief Van Looy – T 014 51 42 69

VOC Neteland vzw

VOC Neteland is een erkend Vlaams Opvangcentrum voor inheemse wilde dieren. We verzorgen jaarlijks ongeveer 3000 dieren. Ook organiseren we heel wat activiteiten rond natuureducatie. We werken vooral met vrijwilligers.

Mieke De Wit – T 014 51 40 41 – 0494 83 81 99 – info@vocneteland.bewww.vocneteland.be

 

Sportverenigingen

An Jin Ryu Mei (ju-jitsu)

Fred Horemans – T 014 26 26 29 of 0473 42 59 20 – fred@jujutsu.be

De Netespurters (DNS)

Rudy Keynen – T 0476 28 08 46 – rudy.keynen@telenet.be

De Witkop

Johan Van Herck – T 014 51 37 04 – johan.vanherck@sintlambertus.be

FC De Leeuwen

Wim Bruyninckx – T 014 50 25 29 – wim.bruyninckx@telenet.be

FC Fiat

T 0474 39 55 99 – fcfiat@hotmail.com

FC Fortuna

Dirk De Ridder – T 014 51 92 34 – dgederidder@skynet.beusers.telenet.be/fcfortuna

FC Lindau vzw

Freddy Vermunicht – T 014 50 18 74 – 0473 97 26 92 – patrikvervloet@gmail.com

Funakoshi Karate Style Belgium vzw

Rigo Smidts – T 0474 96 03 69 – rigosmidts@telenet.bewww.everyoneweb.com/funakoshikaratestylebelgiumvzw

G-judo Mori-No-Otoko

Julien Michielsen – T 0474 96 06 98 – jmichielsen@hotmail.com

Herenthoutse Atletiekclub

Jef Van Herck – T 014 51 30 24 – 0497 38 06 03 – jozefvanherck@scarlet.bewww.herenthoutseac.be

Herenthoutse Wieler- en Supportersclub vzw

Dirk Cornelis – T 015 75 49 08 – 0474 89 89 51 – dirk.cornelis2@telenet.bewww.facebook.com/hwscvzw

Hondenclub Sint-Bavo vzw

Julien Geeraerts – info@bavootje.bewww.bavootje.be

Jeugd KFC Herenthout

Peter Horemans – T 014 50 13 39 – 0497 54 45 02 – kfcherenthout@hotmail.comjeugdkfcherenthout@hotmail.comwww.kfcherenthout.be

Judoclub Herenthout

Maria Echelpoels – T 0473 87 06 14 – maria.jh@garage-tops.bewww.judoclubherenthout.be

KFC Herenthout

Peter Horemans – T 014 50 13 39 – 0497 54 45 02 – kfcherenthout@hotmail.comwww.kfcherenthout.be

Koninklijke Handboogmaatschappij De Eendracht Herenthout vzw

Bart Geeraerts – T 0476 25 19 97 – deh.herenthout@proximus.bewww.facebook.com/DEHerenthout

LRV Herenthout

Jef Mariën – T 014 51 73 55 – marien.jef@skynet.be

M.G.C. ’t Kapelleke

Denise Peeters – T 014 51 24 60 – 0497 18 59 42 – denisepeeters@telenet.be

Muses in Motion (MiM)

Muses in Motion biedt een kwaliteitsvolle opleiding aan dansers van diverse leeftijden en niveaus. Naast de gewone danslessen heeft MiM ook wedstrijdteams en bieden ze muzieklessen aan in de vorm van een muziekband!

Sanne Dillen – T 0497 80 17 02 – info@musesinmotion.comwww.musesinmotion.com

Red Devils De Lux

Nick Van Den Schoor – T 0497 88 34 92 – reddevilsdelux240@gmail.com

SUST Kempenlaan

Theo Verhaegen – T 014 51 19 29 – www.kempenlaan.be

TC De Bergen

Jurgen Snyers – T 0497 53 52 79 – stevensnyers@gmail.com

Toeristenclub Looza Boys – TCLB

Marcel Verhaegen – ludo.bouwen@telenet.be

Turn, Dans en Rope Skipping ‘Blijf Jong’ vzw

Kom drie proeflessen volgen en schrijf je in bij de turn-, dans- en rope skippingroepen. Proef van ons aanbod op de jaarlijkse Doe-mee-dag. Samen met vele andere activiteiten is het steeds een boeiend jaar.

Marc Van Kerckhoven – T 0478 39 56 64 – marc-vankerckhoven@skynet.bewww.turnkringblijfjong.be

Dirk Houben – info@turnkringblijfjong.be

Veteranen KFC  Herenthout

Ludo Van Looy – T 014 51 68 38 – 0473 86 80 11 – ludo.van.looy@yucom.be

Visclub Moed en Volharding

Roger Heyns – T 014 51 33 77 – viviane.rijnders@gmail.com

Volleybalclub Herenthout (VC Herenthout)

Patrick Verheyen – T 0473 75 58 89 – patrick-verheyen@skynet.bewww.vcherenthout.be

WTC Molenhuis

Ludo Smits – T 014 51 42 92 – 0498 10 42 14 – raf.smits@pandora.bewww.wtcmolenhuis.be

 

Jeugdverenigingen

Chiro Keratos Herenthout

Vincent Clemens – T 0499 10 61 24 – vincent.clemens@hotmail.comwww.chiroherenthout.be

Chiro Sint-Pieter Herenthout

Marlien Torfs – T 0476 35 28 04 – marlien.torfs@hotmail.comwww.chiroherenthout.be

Jeugd Rode Kruis Herenthout

Maika Janssens – T 0498 18 97 65 – jeugd@herenthout.rodekruis.be
www.jrk-herenthout.be

Jeugdatelier Matsijs

Elke zaterdagvoormiddag zijn kinderen vanaf het eerste leerjaar welkom bij ons om een leuke, artistieke voormiddag te beleven.

Jenthe Daneels – T 0479 85 08 53 – jeugdateliermatsijs@outlook.bewww.jeugdateliermatsijs.jimdo.com

Jeugdhuis ’t Verschil

Bram Veris – T 0497 77 95 35 – bram_veris18@hotmail.comjhtverschil@hotmail.comwww.jeugdhuistverschil.be

KLJ Herenthout

Jinte Vingerhoets – T 0497 39 15 20 – jinte.vingerhoets@hotmail.comwww.klj-herenthout.be

Poco

Marc Vankerckhove – marc@rojamann.be

 

Welzijnsverenigingen

Dansbiodanza vzw

Laurent D’Haeseleer – T 014 50 65 65 – info@dansbiodanza.bewww.dansbiodanza.be

Rode Kruis afdeling Herenthout

Francis Van Leemputte – T 014 70 30 89 – voorzitter@herenthout.rodekruis.bewww.rodekruis.be/afdeling/herenthout/

Sint-Vincentiusvereniging

Maria Dockx – T 014 51 61 65 – 0495 34 35 29

Samana

Ziekenzorg is vanaf nu Samana.

Jul Hackselmans – T 014 51 45 24 – jul.hackselmans@outlook.com

 

 

 

 

 

 


© 2017 Herenthout | Privacy | Contact